Oferujemy następujące sposoby dostawy:

  • przesyłka kurierska realizowana przez firmę DHL lub UPS*. Dostawa następnego dnia roboczego od momentu wysłania zamówienia. Możliwa płatność za pobraniem.
  • przesyłka za pomocą usługi Paczkomaty świadczonej przez firmę INPOST. Możliwość płatności za pobraniem.

*W przypadku, gdy Klient nie wskazuje w Uwagach Zamówienia preferowanej firmy kurierskiej decyzję podejmie obsługa sklepu.

Koszt dostawy:

Kurier DHL niezależnie od formy płatności koszt dostawy wynosi 15,90 zł. Powyżej 300 zł koszt dostawy wynosi 0 zł.

W przypadku produktów świeżych (nabiał, wędliny, owoce i warzywa) rekomendujemy wysyłkę w specjalnym termoboxie. Koszt dostawy to 25 zł w przypadku zamówień poniżej 200 zł, 15,90 zł w przypadku zamówień o wartości między 200zł a 300 zł. Powyżej 300 zł przesyłka gratis.

Paczkomaty Inpost z płatnością przelewem koszt dostawy 9,90 zł. Powyżej 150 zł koszt dostawy wynosi 0 zł.

Paczkomaty Inpost z płatnością za pobraniem koszt dostawy 12,90 zł. Powyżej 200 zł koszt dostawy wynosi 0 zł.

Ubezpieczenie:

Wysyłane przesyłki są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia w dostawie.

Prosimy pamiętać, że warunkiem do skorzystania z ubezpieczenia jest sporządzenie protokołu uszkodzenia przesyłki w obecności kuriera. Dlatego też prosimy aby zawsze dokładnie sprawdzić stan przesyłki w obecności kuriera.

W przypadku uszkodzenia przesyłki przy dostawie za pomocą paczkomatów należy przesyłkę pozostawić w paczkomacie lub w terminie 7 dni sporządzić protokół szkody. Więcej informacji https://twoj.inpost.pl/pl/centrum-pomocy/co-jesli-moja-przesylka-jest-uszkodzona