Otręby Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 3,90 zł W magazynie

  Ekologiczne otręby gryczane powstają z przemiały gryki na kaszę gryczaną. Otręby to głownie zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna. Doskonale smakują z przetworami mlecznymi lub jako dodatek do musli, płatków i zup.

  3,90 zł
  W magazynie
 • 2,90 zł W magazynie

  Ekologiczne otręby orkiszowe powstają z przemiały orkiszu na grys orkiszowy. Otręby to głownie zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna. Otręby orkiszowe to doskonałe źródło błonnika. Świetnie smakują z przetworami mlecznymi lub jako dodatek do musli, płatków i zup.

  2,90 zł
  W magazynie
 • 3,90 zł W magazynie

  Ekologiczne otręby owsiane powstają z przemiały owsa na mąkę owsianą. Otręby to głownie zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna. Otręby owsiane to doskonałe źródło błonnika. Doskonale smakują jako dodatek do kaszki śniadaniowej, świetnie nadadzą się do zrobienia panierki przy smażeniu kotletów.

  3,90 zł
  W magazynie
 • 1,90 zł W magazynie

  Ekologiczne otręby żytnie powstają z przemiału żyta na grys żytni. Otręby to głownie zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna. Otręby żytnie to doskonałe źródło błonnika. Doskonale smakują z przetworami mlecznymi lub jako dodatek do zup i sałatek.

  1,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów