Pestki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 6,90 zł W magazynie

  Ekologiczne pestki dyni to źródło cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych, których ludzki organizm potrzebuję do syntetyzowania witamin, hormonów oraz budowy ścian komórek. Dzięki zawartości wielu witamin, makroelementów oraz aminokwasów (alaniny) regularne spożywanie pestek dyni poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci oraz pobudza przemianę materii.

  6,90 zł
  W magazynie
 • 10,90 zł W magazynie

  Ekologiczne pestki moreli gorzkie pochodzą z dzikich drzew morelowych. Ze względu na dużą zawartość amigdaliny niektórzy przypisują im działanie przeciwnowotworowe. Prosimy pamiętać jednak, że wspomniana amigdalina w organizmie człowieka rozkłada się na m.in. kwas pruski dlatego też nie wolno spożywać więcej niż 2 pestek dziennie.

  10,90 zł
  W magazynie
 • 7,90 zł W magazynie

  Ekologiczna chia to nasiona szałwii hiszpańskiej - rośliny naturalnie rosnącej w Ameryce Południowej. Ceniona z racji na dużą zawartość białka wysokiej jakości (zawierającego zrównoważone ilości niezbędnych dla organizmu aminokwasów), przeciwutleniaczy, kwasów tłuszczowych omega-3, mikro i makroelementów takich jak wapń, magnez, fosfor i mangan.

  7,90 zł
  W magazynie
 • 5,19 zł W magazynie

  Ekologiczny len brązowy inaczej nazywany siemię lnianym działa osłonowo na układ pokarmowy oraz reguluję jego pracę, ma pozytywny wpływ na stan naszej skóry, włosów i paznokci.

  5,19 zł
  W magazynie
 • 5,19 zł W magazynie

  Ekologiczny len mielony powstaje w wyniku zmieleniu lnu brązowego. Polecany jako dodatek lub posypka do wszelkich dań, zup i deserów. Len ma bardzo dobry wpływ na pracę układu pokarmowego oraz stan naszej skóry i paznokci.

  5,19 zł
  W magazynie
 • 4,70 zł W magazynie

  Ekologiczny słonecznik to bogate źródło witaminy E oraz fitosteroli, które obniżają poziom złego cholesterolu. Pestki słonecznika BIO świetnie nadają się na przekąskę lub jako dodatek do wypieków i musli.

  4,70 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów