Mąki Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • 5,90 zł W magazynie

  Ekologiczna mąka żytnia typ 960 jest idealna do pieczenia ciemnego chleba żytniego, ciast, spodów do pizzy oraz ciasta makaronowego. Powstaje w wyniku mielenia oczyszczonego ziarna żyta. Ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami nadając ciastu lekkość.

  5,90 zł
  W magazynie
 • 5,50 zł W magazynie

  Ekologiczna mąka żytnia razowa typ 2000 to mąka pełnoziarnistą (pochodząca z pełnego przemiału całego ziarna żyta). Mąka tego typu nadaje się do wypieków ciemnego chleba żytniego (uzyskane pieczywo będzie miało bardzo zwartą konsystencje oraz charakterystyczny posmak).

  5,50 zł
  W magazynie
 • 12,90 zł W magazynie

  Ekologiczna mąka z quinoa otrzymywana jest ze zmielonych, nieprażonych ziaren komosy ryżowej. Zawiera wszystkie tzw. aminokwasy egzogenne - czyli te, których ludzki organizm nie jest w stanie syntetyzować i muszą być one dostarczone wraz z pożywieniem. Mąkę z quinoa można dodać do innej mąki i tym samym wzbogacić wypieki o cenne wartości odżywcze.

  12,90 zł
  W magazynie
 • 6,90 zł W magazynie

  Ekologiczna mąka pszenna, pozyskiwana przez zmielenie oczyszczonych ziaren pszenicy. Podstawy składnik dań mącznych i wypieków. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami.

  6,90 zł
  W magazynie
 • 6,90 zł W magazynie

  Ekologiczna mąka pszenna pełnoziarnista, pozyskiwana przez zmielenie całych ziaren pszenicy. Nadaje charakterystyczny, wytrawny smak dlatego jest świetną mąką do wypieku pieczywa. Przez naszych Klientów kupowana także na potrzeby wyrobu makaronu razowego.

  6,90 zł
  W magazynie
 • 13,90 zł W magazynie

  Ekologiczna mąka orkiszowa otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren orkiszu (odmiany pszenicy). Od mąki pszennej różni się większą zawartością witaminy PP, B-karotenu, witaminy A, E oraz dużą zawartością kwasu krzemowego, który wzmacnia włosy i paznokcie.

  13,90 zł
  W magazynie
 • 6,90 zł W magazynie

  Ekologiczna skrobia ziemniaczana otrzymywana jest z bulw bio ziemniaków. Łagodzi podrażnienia układu pokarmowego dlatego jest zalecana przy zatruciach i biegunkach. Niezbędna do zrobienia domowego kisielu czy zagęszczenia sosów.

  6,90 zł
  W magazynie
 • 8,90 zł W magazynie

  Ekologiczna mąka amarantusowa nadaje wypiekom lekko orzechowy posmak. Ceniona ze względu na zawartość lizyny (aminokwasu, który nie jest wytwarzany w organizmie i musi zostać dostarczony z pożywieniem) oraz wapnia, magnezu i żelaza. Prosimy pamiętać, że przy wypiekach, które muszą urosnąć mąkę amarantusową koniecznie trzeba zmieszać z inną mąka.

  8,90 zł
  W magazynie
 • 8,40 zł W magazynie

  Ekologiczna mąka gryczana powstaje w wyniku przemiału całego ziarna gryki niepalonej. Zawiera bardzo dużą dawkę błonnika, przeciwutleniaczy (takich jak rutyna, tanina i katechina) oraz witamin z grupy B posiadając przy tym niski indeks glikemiczny.  

  8,40 zł
  W magazynie
 • 7,40 zł W magazynie

  Ekologiczna mąka jaglana wytwarzana jest z prosa, cechuje się lekko orzechowym zapachem. Jest mąką zasadowa dzięki czemu pomaga przywrócić równowagę kwasowo-zasadową. Zawarta w niej lecytyna korzystnie działa na układ nerwowy oraz reguluje poziom cholesterolu w krwi. W połączeniu z mąką ryżową jest świetna do wypieku ciasteczek, z kolei w połączeniu z...

  7,40 zł
  W magazynie
 • 10,79 zł W magazynie

  Mąka migdałowa jest bardzo pożywna (100g tej mąki zawiera aż 20 gram białka), zawiera wiele niezbędnych dla organizmu witamin oraz mikroelementów. Mąkę migdałowo często wybierają cukrzycy, ponieważ nie podnosi gwałtownie poziomu cukru we krwi.

  10,79 zł
  W magazynie
 • 12,90 zł W magazynie

  Ekologiczna mąka kasztanowa produkowana w wyniku zmielonych kasztanów jadalnych. Polecana do wypieku chleba, ciast, naleśników oraz makaronów. Opakowanie 250g lub 400g.

  12,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów